دوشنبه ٠٧ فروردين ١٣٩٦
اخبار > بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ۲۷ دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود


 

نسخه چاپي      ارسال به دوست     بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ۲۷ دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود

    

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران:بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ۲۷ دی ماه95  در مرکز همایشهای رازی  دانشگاه علوم پزشکی ایران  برگزار می شود.


قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از برگزاری بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره در روز دوشنبه ۲۷ دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وبدا، دکتر شاهین آخوند زاده در جلسه توجیهی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: از سال گذشته تصمیم گرفته شد در جشنواره رازی سه گروه تحقیقاتی شامل؛ گروه بالینی و سلامت، گروه علوم پایه پزشکی و گروه ابداعات، اختراعات و فناوری داشته باشیم. 

وی افزود: در هر قسمت، برگزیده اول، دوم و سوم و همچنین پژوهشگر جوان معرفی خواهد شد.

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان این که امسال دبیرخانه جشنواره، انتخاب را براساس کارها و مقالات برجسته ای که پژوهشگران داشته اند انتخاب کرده است و عموماً برگزیده های امسال جشنواره خودشان درخواستی نکرده بودند تصریح کرد: پیام جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی امسال این بود که ما به دنبال پژوهش اصیل و منطقی هستیم.

پست الکترونیک: razihbi@gmail.com

آدرس الکترونیکی: razi.research.ac.ir و razi.hbi.ir

 

 

 


 ساعت درج خبر: ١٤:٥١ تاریخ : دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥/ شماره خبر : ٣٤٦٤٢ /تعداد نمایش اخبار : 243
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

محتويات مرتبط